Meist
Mere ääres

Meretuule

Puhkemaja Harjumaal

Meretuule Puhkemaja asub Keibu külas Harjumaal, pealinnast vaid 70 km kaugusel ehk umbes tund aega autosõitu. Maja ümbritsevad ürgsed metsad ning ca 200 m kaugusel laiutab meri. Lähedal on Ristna sadam, Keibu rand ja Alliklepa rand. Maja on ehitatud läbi kahe korruse ja kokku on põrandapinda üle 100 m2, maja ümbritsev terrass on üle 160 m2. Majas on WIFI ning TV, seega sobib see kenasti ka väiksemate meeskonnaürituste väljasõitudeks.

Majutus kuni kaheksale

Maja on ideaalne kaheksale puhkajale, kes kõik majutuvad maja teisel korrusel eraldi voodites. Esimesel korrusel on avar elutuba ja köök, esik, wc ja saunakompleks. Teisel korrusel avatud lavatsil on 4 voodit ning kahes eraldi magamistoas on mõlemas 2 voodit. Köögis on olemas nõud söögitegemiseks, külmik, nõudepesumasin ning veekeetja ja presskann kohvi tegemiseks. Terrassil saab grillida.

Saunakompleks

Meretuule Puhkemaja tõmbenumbriks on eriline saunakompleks, kus on puuküttega leilisaun, aurusaun ja terrassil suur puuküttega kümblustünn.

Hinnad ja saadavus

Majutuse hind sõltub hooajast, nädalapäevadest, saadavusest ja külastuse pikkusest. Minimaalne külastuse pikkus on 2 ööd. Küsi täpsemat hinda aadressilt info@meretuule.ee või vaata siin lehel “Click to book” alt Booking.com oselingilt saadavust ja hindu. Külastuse pikkus peab olema vähemalt 2 ööd.